O nas -Tranzit – Mechanik i Czyszczenie filtrów DPF

Aktualnie zajmujemy się skupem oraz handlem samochodami ciężarowymi, mechaniką samochodów osobowych , wulkanizacją ciężarowo-osobową oraz regeneracją filtrów DPF i katalizatorów we wszystkich pojazdach drogowych. Wszystkie nasze usługi wykonujemy profesjonalnie oraz ze stu procentową dokładnością. Zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych a szczególnie kierowców z miast i okolic: Tczewa, Malborka, Starogardu Gdańskiego i okolic.

Firma powstała w 1992r. Początkowo zajmowaliśmy się transportem osobowym po kraju a także za granicą. Po 4 latach, ze względu na umiejętności handlowe oraz pasję do motoryzacji , zmieniliśmy specjalizacje . Przekształciliśmy firmę na zakład handlowo-usługowy nadając jej nazwę „ZHU Tranzit”. To właśnie wtedy siedziba firmy znajdowała się w miejscowości Subkowy.

Od tamtej pory zaczęliśmy się rozwijać i nabierać coraz więcej umiejętności w handlu a także mechanice. Na dzień dzisiejszy siedziba firmy znajduję się w miejscowości Czarlin na ulicy Klonowej 10, niedaleko węzła drogowego krzyżującego dwie drogi krajowe dk22(Berlinka) oraz dk91 uprzednia droga krajowa nr. 1 . Ze względu na pasje nabieramy coraz to więcej dziedzin, w których  się specjalizujemy.